Garanti Süresi

- Garanti süresi dahilinde ürün, malzeme ve üretim hataları ile ilgili ayıplar ücretsiz olarak giderilir.
- Garanti süresi 24 aydır.
- Garanti süresi, ilk nihai tüketicinin ürün satın alması ile başlar. Burada orijinal satın alma belgesi üzerindeki tarih başlangıç alınır.

Garanti Kapsamı

Aşağıdaki arızalar garanti kapsamında değildir:

- Kullanıma bağlı veya muhtelif doğal aşınmaya tabi olan parçalar, ayrıca üründeki kullanıma bağlı diğer doğal aşınma sonucu oluşan arızalar.
- Kullanım kılavuzunun dikkate alınmaması sonucu üründe meydana gelen ayıplar, kullanım amacına uygun olmayan kullanım, anormal çevre şartları, uygunsuz işletme şartları, aşırı zorlama, eksik bakım veya korumaya bağlı arızalar.
- Ürün üzerinde orijinal Demirci Makina parçası olmayan aksesuar, ilave veya yedek parçaların kullanımı sonucu oluşan hasar ve arızalar.
- Üzerinde değişiklik veya ilave yapılmış olan ürünler.

Değişim ve İade

- Tarafımızdan garanti yükümlülüğü içinde olduğu kabul edilen hata veya arızanın giderilmesi, ayıplı ürünün bizim seçimimize göre ücretsiz onarılma veya ayıptan ayrı bir ürün ile değiştirilmesi şeklinde gerçekleştirilir. Değiştirilen ürünler veya parçalar bize iade edilecektir ve mülkiyetleri bize aittir.
- Garanti talebi başvurusu, garanti süresi dahilinde yapılmalıdır. Bunun için ilgili ürün, satın alma tarihini ve üretim tanımını içeren orijinal satın alma belgesi ile birlikte tam olarak ibraz edilmelidir.
- Bu garanti şartlarının dışında kalan ayıpların giderilmesine yönelik herhangi bir başka talep, garanti kapsamımıza dahil değildir.
- Garanti hizmetleri verilmesi, ürünün garanti süresini uzatmaz ve de yenilemez.

phone icon

Telefon

+90 312 395 40 28

email icon

Eposta

export@demircimakina.com.tr

maps icon

Harita

Demirci Makina Harita

whatsapp icon

Whatsapp

905321385472

Web sitemizde kullanıcı deneyimini geliştirmek için, çerezler kullanılmaktadır. Çerez Politikamızı inceleyebilirsiniz.